Krásné a dlouhé vlasy se stávají skutečností

Nabízíme Vám perfektní prodloužení a zahuštění vlasů nejšetrnější technikou ExtendMagic. Unikátní složení keratinu umožňuje vytvořit velmi malé spoje, které jsou pružné a netlačí při spánku. Vlasy prodlužujeme také technikami keratin, micro-ring.

  • Metody prodlužování vlasů

    Současná doba nabízí různé techniky prodlužování vlasů. Je na zvážení každé ženy a doporučení odborníka, která z technik je pro ni ta nejlepší. Všeobecně lze říci, že všechny metody prodlužování vlasů jsou šetrné pokud jsou aplikovány kvalitními prostředky a řádně proškoleným stylistou.

Metoda ExtendMagic

Technika je vhodná pro všechny typy vlasů, pro klienty po chemoterapii, pro alegiky i pro klientky, trpící lupenkou ve vlasech. Díky unikátnímu složení „keratinu“ je možné zahuštění i v předních a vrchních partiích hlavy. Spoje jsou po celou dobu prodloužení pružné a velmi odolné, netlačí při spánku. Tato technika vyžaduje zkušeného stylistu. Spoje pomocí ExtendMagic jsou téměř neviditelné.

Metoda keratin

Je to zřejmě nepoužívanější metoda prodlužování vlasů. Je vhodná pro všechny druhy vlasů a při správné aplikaci jsou spoje málo viditelné. U této metody je nejdůležitější použití kvalitního keratinu pro profesionální použití. K prameni vlasů klientky se přiloží pramen zakončený keratinovým nehtíkem a tepelnými kleštěmi nebo ultrazvukem dojde k prohřátí keratinu a zapracování do malého spoje.

Metoda micro ring

Nazývaná také flash point, rinex atd. Prodloužení vlasů probíhá pomocí aluminiových nebo měděných kroužků, kdy se kroužek navlékne na vlasový pramen klientky, poté se do kroužku vsune pramen zakončený na techniku ring. Tato metoda není příliš vhodná pro jemné a řídké vlasy, spoje jsou viditelné. Citlivější klientky si ztěžují na nepříjemné pocity při spánku.

Metoda pásková

Nebo také pu-extension atd. Vlasové prameny jsou zpracovány do pásků. Na páscích je nalepena lepící páska. Prodloužení je velice rychlé. Technika není vhodná pro klientky, které rády vytvářejí různé složité účesy a vyčesávají vlasy do copu. Pásky mohou být viditelné.

Dalšími technikami jsou bellargo, bond, tubex, japonské řetízkování, tresy, clip in atd.